دکتر معصومه محبوب » مقالات » جدیدترین روش های جوانسازی واژن
مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

جدیدترین روش های جوانسازی واژن

فهرست محتوا

جدیدترین روش های جوانسازی واژن

واژن اندام خصوصی در بانوان  است با اینکه در معرض دید نیست، اما می تواند تاثیرات زیادی در زندگی فرد داشته باشد. اتاق خواب شما جایی است که هیچ مشکلی از دید شریک جنسی شما پوشیده نمی ماند. هر گونه مشکل در واژن ممکن است موجب کاهش اعتماد به نفس در خانم شود یا مشکلات زناشویی و جنسی برای فرد به همراه داشته باشد.

افزایش سن، زایمان، کاهش شدید وزن از عوامل تاثیرگذار در شکل ظاهری بافت واژن شماست. افتادگی، لبه های اضافی واژن، تیرگی واژن و .. همگی قابل درمان و  برطرف شدن هستند. اگر برای برطرف کردن مشکلات واژینال به دنبال راه حلی هستید لازم است، بهترین متخصص زنان و زایمان و جراح زیبایی زنان را انتخاب کنید. ما دراین مقاله سعی داریم شما را با روش های مختلف جوانسازی واژن آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

جوانسازی و تنگ کردن واژن با لیزر

امروزه لیزر یکی از شناخته شده ترین ابزار پزشکی برای درمان بسیاری از مشکلات است. در جوانسازی واژن نیز این روش آنقدر موثر است که یک روش محبوب به شمار می رود. عوارض این روش بسیار محدود است، هزینه مناسبی دارد و نتیجه بعد از انجام، کاملا مشهود است. یکی دیگر از مزایای جوانسازی واژن با لیزر این است که دوران نقاهت ندارد و بعد از انجام آن می توانید به فعالیت های روزمره خود بپردازید.

 

 

لابیاپلاستی

لابیاپلاستی را می توان به عنوان یک روش جراحی موثر در برطرف کردن مشکلات واژینال نام برد. در این روش با یک عمل جراحی لبه های اضافی واژن برداشته می شود و فرم واژن اصلاح می شود.

با برطرف کردن لبه های اضافی واژن تا حدود زیادی فرم واژن اصلاح می شود، این روش یک درمان قطعی محسوب می شود.

اما باید توجه داشته باشید برای انجام این جراحی لازم است تا به بهترین متخصص زنان و زایمان مراجعه کنید تا به بهترین شکل ممکن این جراحی انجام شود.

لابیاپلاستی به دو روش صورت می گیرد:

برش لبه های اضافی: در این روش لبه های اضافی واژن به وسیله برش از واژن جدا می شود تا شکل ظاهری واژن اصلاح شود.

برش مثلثی: در این روش شکل برش واژن متفاوت است. برشی به شکل مثلثی در واژن ایجاد می شود که در نهایت لبه ها این برش مثلثی بهم بخیه می شوند و شکل ظاهری واژن اصلاح می شود. در این روش شکل ظاهری واژن به مراتب زیباتر خواهد بود.

کربوکسی تراپی

احتمالا این روش زیبایی برای جوانسازی واژن چندان برایتان آشنا نیست. این روش به تازگی در برطرف کردن مشکلات واژینال و جوانسازی مورد توجه قرار گرفته است. کربوکسی تراپی یک روش سرپایی و بدون جراحی است. در این روش با استفاده از یک دستگاه اقدام به تحریک لایه های پوستی زیر واژن می کنند تا سلول ها شروع به کلاژن سازی کنند و در نهایت منجر به جوانسازی بافت واژن شود.

تزریق ژل یا فیلر

تزریق ژل و فیلر برای افزایش حجم بافت هایی که با گذشت زمان یا به دلایل مختلف تحلیل رفته اند استفاده می شود. شما می توانید تنها در یک جلسه و با تزریق ژل یا فیلر حجم مورد نیاز این بخش را تامین کنید و تغییرات قابل توجهی در بافت واژن ایجاد کنید. این تزریق به صورت سرپایی انجام می شود و دوران نقاهت ندارد. تزریق ژل یا فیلر بهترین روش برای از بین بردن چین و چروک واژن است که در اثر تحلیل بافت چربی واژن به وجود آمده است. در این روش نتیجه بعد از تزریق به راحتی قابل مشاهده است.

جوانسازی واژن با نخ

افزایش سن، کاهش شدید وزن و یا زایمان طبیعی واژن را از شکل طبیعی خود خارج کرده و موجب افتادگی شدید بافت واژن می گردد. استفاده از نخ در ناحیه واژن باعث رفع شلی و افتادگی واژن می شود. این کار در یک جلسه انجام می شود و تاثیر آن بعد از یک جلسه هم مشهود است اما نتیجه نهایی شش ماه بعد از تزریق مشخص می شود. در این روش، تزریق این نخ ها علاوه بر تغییر فرم واژن موجب کلاژن سازی و تحریک سلول های پوستی برای ترمیم می شود که در نهایت علاوه بر رفع مشکلات مطرح شده جوانسازی، شفت شدن پوست و روشن شدن واژن را شاهد خواهیم بود.

تزریق چربی

ممکن است از بین رفتن بافت چربی در ناحیه واژن تا حدود زیادی باعث از بین رفتن زیبایی واژن و در نهایت ایجاد چین و چروک در ناحیه واژن شود. با استفاده از این روش چربی های اضافی در قسمت های شکم و پهلو برداشته می شود و پس از فرآوری دوباره به این ناحیه تزریق می شود. این روش بافت واژن را ترمیم می کند و در اصلاح شکل واژن تاثیر بسزایی دارد. در این روش احتمال واکنش آلرژیک بدن نسبت به تزریق چربی چیزی نزدیک به صفر است.

 

 

پرینورافی

پرینورافی یک عمل جراحی برای تنگ کردن و تا حدودی زیبایی واژن است. در این عمل جراحی لایه های اضافی در دیواره پشتی واژن برداشته می شود و این بافت ها ترمیم می گردد. علاه بر سفت شدن بافت واژن این جراحی موجب افزایش لذت جنسی در زوجین می گردد.

 

در این مقاله بهترین روش های جوانسازی واژن که مورد تایید متخصصین و پزشکان است را معرفی کردیم. اما لازم است با توجه به حساسیت این بافت برای انجام جوانسازی و زیبایی واژن تحقیقات لازم و کافی را انجام دهید. بهترین متخصص زنان و زایمان را انتخاب کنید تا بهترین و مناسب ترین روش جوانسازی واژن را برای شما انتخاب کند. در صورتی که روش جوانسازی واژن شما دوران نقاهت و مراقبت های بعد از عمل خاصی داشت حتما موارد لازم را رعایت کنید.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button